Zober si cestoviny so sebou:-)

Keď sme začínali s myšlienkou špagetérie, zamýšľali sme  otvoriť len  tzv. rýchle a jednoduché občerstvenie po vzore obdobnej  špagetovej „výdajne“  v Benátkach. Páčil sa nám ten spôsob – pokým vám do obalu namiešali vybraný druh cestoviny s omáčkou, tak vy ste mohli „prehodiť“ zopár slov a ísť ďalej. Presne  ušité na tento uponáhľaný svet. Ale ako sa hovorí, človek mieni a život mení.

Základ myšlienky ale ostal…veď kuchyňa je otvorená, uprostred špagetérie , tak aby  ľudia mohli priamo z ulice vojst dnu, zobrať si cestoviny a pokračovať ďalej. Pribudli nám ale stoly a sedenie:-)….. no a nie je ich málo. Pôvodne sme si mysleli, že budú obsadzované len minimálne, realita však ukázala, že by ich pokojne mohlo byť i viac. A to najmä cez  obed 🙂

Nás to teší. Ale keďže chceme zostať verní prvotine, vymysleli sme pre  „uponáhľaných“,a „slnko milujúcich“, či len tak sa prechádzajúcich, akoby malý „darček za to, že vyskúšali aj takýto spôsob. Ku každej zabalenej porcii cestovín vám pribalíme domácj koláč…a verte, že bude skutočne domáci. Podľa receptúry mojej alebo Pištikovej mamy. Tak, hor sa do ulíc….ruka v ruke s obalom plných cestovín značky Špagetéria SiJa.

Do došpagetovania

Silvia a Janík