Vianočné stretnutia trošku inak…

Vianočné večierky sú dnes už bežnou súčasťou našich životov…. Niekde sú organizované vedením pre zamestnancov, a niekedy zas samotnými zamestnancami len tak pre vlastnú radosť. My vám v našej špagetérii SiJa ponúkame obe možnosti….Poďakovať sa svojim zamestnancom, či obchodným partnerom za spoluprácu alebo sa s kolegami, priateľmi a známymi zabaviť na konci roka. Tak trošku netradične…..

Možno vás napadne, že v špagetérii je to len o cestovinách….Ale nie je to tak celkom pravda. Máme síce menšiu, ale rovnako výkonnú a kvalitnú kuchyňu ako oveľa väčšie reštaurácie. Znamená to teda, že okrem cestovín a omáčok, vám radi pripravíme aj kvalitné mäso, syry, zeleninu….jednoducho to, na čo budete mať chuť:-) K tomu kvalitné víno, dobré pivo, káva a dezert…(domáci).

Alebo viete čo? Skúste si tento rok  zorganizovať svoj vianočný večierok trošku inak. My vám pripravíme rôzne druhy cestovín a degustáciu všakovakých omáčok na ne.   Mäsové, zeleninové, syrové, z rýb….aby vám tie naše cestoviny chutili zakaždým trošku inak.

A možno by ste chceli zažiť degustáciu talianskych vín. Stačí len povedať. Náš taliansky dovozca je v tomto smere odborník a domáce cestoviny tak budete môcť zapíjať tým nejlepším vínom z Talianska.

Tak veselé a usmiate 🙂 a príďte

Do došpagetovania

Silvia a Janík