Varte, jedzte a bavte sa s nami…

Je nás málo😊 Po vyše mesiaci prevádzky špagetérie zisťujeme, že potrebujeme ďalších nadšencov, ktorí sa neboja snívať a chcú od života niečo viac. A i keď zámer špagetérie bol malý podnik založený predovšetkým na spôsob „zober si domáce cestoviny so sebou“, realita ukázala, že nie celkom to tak bude. Mnohí z vás nám hovoria, že máme málo miesto a krátku prevádzkovú dobu.  My to vieme, a verte, radi by sme urobili pre vás viac. Aby ste boli spokojní a mohli ku nám chodievať nielen cez obed, ale aj večer a cez víkend. Zmenili sme  teda naše „plány“ a chceme ich prispôsobiť vám. Bez vašej pomoci to ale nedáme. Jednoducho potrebujeme ľudí, nadšencov, milovníkov cestovín, ktorí by chceli spolu s nami variť, pripravovať, vymýšľať…a hlavne baviť sa.

Je jedno, či budete vyučený. Pre nás je dôležité vaše nadšenie a chuť. Práca v špagetérii totiž nie je o odrobení si povinných  ôsmych hodín. Je to čosi viac. Chceme aby ste boli spokojní s tým, čo od nás dostanete a tiež chceme, aby boli spokojní s vami aj naši zákazníci. Aby sa mohli s vami porozprávať, aby ste im vedeli poradiť a aj sa s nimi zasmiať. Aby ste boli jedným z nás a aby špagetéria nebola pre vás len povinnou prácou. Od nového roka by sme radi otvorili druhú, večernú zmenu a rozšírili ponuku cestovín a jednotlivých omáčok. Chceme naďalej pripravovať hotové obedové omáčky, no a potom ponúkať „večerné a víkendové menu“, ktoré si pri príprave vyžaduje istý čas.

Špagetéria Sija, nie je typická reštaurácia. V porovnaní s ostatnými nám vidíte do kuchyne, vyrábame domáce cestoviny(mimo bezlepkových, nakoľko na ich výrobu skutočne nemáme priestor) a pripravujeme omáčky, ktoré vám môžeme čo najrýchlejšie skombinovať s našimi cestovinami. Sme si vedomí, že niekedy sa vám nepáči, že musíte čakaťalebo, že máte predstavu, že omáčka by mala na tanieri vyzerať viac profesionálne😊No pri tej „obedovej rýchlosti“, keď sa chcete u nás najesť do 30 minút sa to, ale nie vždy dá. Nechceme sa  toho však vzdať!! Na takéto „vyhratie sa s cestovinami a omáčkami“ chceme vytvoriť priestor večer a cez víkend.

Viete čo nás ale prekvapilo? Mnohí z vás nás vnímate ako taliansku reštauráciu. Nie prosím…nehráme sa na talianskych kuchárov a ani gurmánov. Máme len radi cestoviny a chceme aby ste ich mali radi aj vy. To, že máme taliansku kávu, či talianske vína, bola zhoda náhod. Jednoducho to, čo nám chutilo, sme si zaradili do nášho jedálnička. Nie sme a ani nechceme byť  noblesná reštaurácia s obsluhou v rukavičkách. S talianskou melódiou, či bezchybnou obsluhou. Chceme byť priatelia, baviť sa s vami o všetkom možnom, chceme počuť váš názor, pripomienky i to, čo by ste u nás chceli. Aby ste sa u nás cítili príjemne…ako doma, u vás v obývačke. Aby ste nám otvorene a priamo tu povedali, či vám dnes chutilo alebo nechutilo a prečo. Kritika má posúvať vpred, a my keďže sme nováčikmi v tomto „fachu“, len privítame váš názor. Ja hovorím, „učený z neba nik nespadol“, a ak nás môžete niečo naučiť niečo i vy….tak hurá do toho!!!!

Tak čo, nájde sa niekto, kto by sa pridal do nášho „rodinného“ podniku? Čakáme na vás…

Do došpagetovania

SiJa