U nás si vyberiete…

   

Možno si poviete, že cestoviny sa jesť každý deň nedajú. Ja si myslím opak! 

Nemusíte byť milovníkom špagiet a ani všakovakých tvarov cestovín.  Záleží len na vás a vašej chuti, aký druh omáčky a „prílohy“ si k nim zvolíte. Máte chuť na zeleninu? Nie je problém. V našej ponuke máte možnosť voľby cestovinových šalátov s čerstvou zeleninou, syrom ale i proscuitom. Ale ste dostali chuť na mäso? Pripravíme vám kuracie, morčacie, kačacie, či bravčovú panenku. Všetky mäsa upečené akoby na grile – chutné, šťavnaté…A čo tak ryby? Čerstvý grilovaný losos, či lososovo smotanová omáčka. Jednoducho na každý deň niečo. Stačí sa len pozriež do jedálneho lístka Špagetérie Sija a vaše obedy, či večere máte vyriešené:-)

A čo by sme vám odporučili My?

pondelok: Špagety Pomarola, s jednoduchou paradajjkovou omáčkou a bazalkou, posypané parmazánovým syrom gran Moravia

utorok: Penne so syrovou omáčkou a kuracím mäsom

streda:  Canestrini s cuketou a riccotou

štvrtok: Grilované kačacie prsia s brusnicovou omáčkou a tagliatellami

piatok: Čerstvý grilovaný losos na špagetách s pestom

No ak by ste náhodou nemali momentálne v niektorý deň „náladu na cestoviny“, môžete si vybrať Lasagne. Bolónske alebo špenátové. Ale chcete svoj žalúdok odľahčiť? Zvoĺte si čerstvý šalát…Listový s riccotou,  vlašskými orechami a bielym balzamicom, Miešaný s kozím syrom a orechami, Cézar šalát so slaninkou, alebo listový šalát s čerstvým lososom.

A ak skutočne už cestoviny nedáte, máme pre vás pripravenú malú obmenu: Talianske krémové rizoto, ktoré každý deň pripravujeme s rôznymi obmenami. Zeleninové, hubové, kuracie, i s morskými plodmi…

takže….Celý týždeň v Špagetérii Sija. Kto z vás to dá?