O nás

Špagetéria SiJa, Mariánske námestie 29/6, 010 01 Žilina

 

Príbeh o láske
(Špagetéria SiJa )

Sme malý, rodinný podnik. Priatelia, partneri, kolegovia, ktorých spojil osud a náhoda. Na začiatku bola len Silvia a Janík… dvaja ľudia, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život. Pravdu povediac, obrátiť ho úplne naruby. Odhodiť predsudky a nechať sa unášať svojimi snami.

ŠPAGETÉRIA nesie naše mená. Si ako Silvia a Ja ako Janík, jednoducho SiJa. Je spojením nás dvoch, našich životov a plánov. A kto sme? Pomerne mladí ľudia, ktorí majú svoje sny a rozhodli sa, že nebudú čakať na zázrak. Že si ho vytvoria sami a dajú možnosť ostatným, aby ho okúsili.

Neboli sme jediní, ktorí chceli snívať. Náš kuchár Pištík je z takého istého „cesta“ ako my. I on mal svoj veľký kuchársky sen a spolu s nami ho začal žiť. Kedysi  horský nosič a kuchár na Borišove, dnes špecialista na domáce cestoviny a talianske omáčky. To on vymýšľa tie najrozmanitejšie a najchutnejšie receptúry, kombinuje, skúša a varí ich s láskou a úsmevom na tvári. Veď sa sami naňho pozrite…stojí oprotí vám.

Ale viete  v čom je tajomstvo našej špagetérie?…

Všetci traja máme jedno spoločné…Nadšenie a chuť vytvoriť miesto, kde sa do sýtosti a chuti nielen najete domácich cestovín a tradičných talianskych omáčok.(ktoré sme sa učili variť u talianskej Nonny v Toskánsku), ale kde sa  aj budete stretávať a diskutovať nad šálkou talianskej kávy, pohárom talianskeho vína, či  domácim dezertom. A že tak ako sme vám povedali my náš príbeh, nám ho nad tanierom cestovín poviete i Vy.

Do došpagetovania…

www.spageteriasija.sk