Naša prvá oslava v špagetérii

Aká bola? By asi mali povedať tí, ktorí sa na nej zúčastnili…..Ale keďže išlo o našich veľmi dobrých priateľov, tak si dovolím odpovedať za nich. Veselá, hmm….možno až priveselá, a tiež  chutná, s vôňami omáčok, cestovín, vína, kávy a zákuskov. Práve oni boli prví, ktorí „okúsili“ ponuku našej špagetérie. Koštovali, skúšali rôzne kombinácie a hodnotili:-) No a popri tom sa rozprávali veselé príbehy a oprašovali spoločné spomienky.

Takúto možnosť  máte i vy. Pri akejkoľvej príležitosti, ale i bez nej,  môžete v našej špagetérii stráviť večery, víkendy, či poobedia. Radi vám pripravíme podľa požiadania cestoviny s omáčkami. A keďže máme kompletne vybavenú kuchyňu, uvaríme vám snáď všetko. Stačí si len povedať:-)

A čo na záver?  Asi len to, že mám  tieto chvíle veľmi rada… Byť v spoločnosti ľudí, s ktorými si rozumiete a popri tom sa aj dobre najete. Ale  nemusia to byť len priatelia. Takéto chvíle prežívam  aj keď som u svojich rodičov. Keď sa zídeme všetci: moje deti, sestra a jej deti, mama a otec. Vždy spomíname čo všetko sme zažili my alebo naše deti.  A vždy  je to o dobrej nálade, radosti a bolení brucha z toľkého smiechu.  No a vtedy  nesmú a nikdy ani nechýbali mamine koláče. Také tie pravé domáce…s kopou plnky a málom cesta.  Tí, ktorých už poznajú, mi dajú za pravdu. Také nepečie nik:-) Vy ich však  budete môcť ochutnať v našej špagetérii. Tak sa zastavte:-)

Do došpagetovania

Silvia a Janík